Obrazy 3d

Piękne i unikalne wnętrza nie tylko przyciągają spojrzenia i budzą zachwyt, ale również prezentują zupełnie nowe i niepowtarzalne rozwiązania aranżacyjne, dzięki którym zyskują ogromną głębię.

Jakie dekoracje ścienne wybrać, aby sprawić, by salon prezentował się modnie i stylowo? Coraz większą popularność na polskim rynku zyskują obecnie obrazy 3d, które w fantastyczny sposób oszukują nasze oko, aby nadać unikalnego charakteru całemu wnętrzu. W zależności od gustu i upodobań właścicieli na ścianie salonu można powiesić duże obrazy z widoczną perspektywą, mniejsze, abstrakcyjne grafiki lub zagospodarować całą ścianę nowoczesnymi panelami 3d. Dzięki takiemu rozwiązaniu ściana zyskuje niepowtarzalną fakturę, mami nasz wzrok i sprawia, że patrzymy z niedowierzaniem. Takie rozwiązania w postaci fototapet 3d można zastosować w praktycznie każdym pomieszczeniu całego domu, zarówno w sypialni, pokoju dziecka jak i łazience czy kuchni. Wszystko zależy od upodobań właścicieli, ich gustu oraz unikalnego stylu mieszkania.

Obrazy 3d są coraz chętniej stosowane również przez ośrodki użytku publicznego, luksusowe hotele czy kurorty znajdujące się w miejscowościach wypoczynkowych. Trójwymiarowy widok na morze zaraz po przebudzeniu z pewnością działa kojąco na nasze zmysły.